Depilator Philips Lumea – informacje i porady, które ułatwią zakup

W szczególności kobiety raczej unikają posiadania owłosienia. Jest to dla nich krępujące lub po prostu tego nie lubią. Wiadomo, że każdy jest inny i nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie dlaczego się to robi. Aby pozbyć się zbędnych włosków z naszego ciała korzystamy z różnych metod. Mogą to być domowe sposoby lub wizyta w gabinecie kosmetycznym. Jednak, jeśli chcemy uzyskać w pewnym stopniu niezależność i robić to w każdej wolnej chwili warto pomyśleć o zakupie depilatora. Jak wiadomo na rynku znajdziemy wiele modeli tego typu urządzeń, dlatego trudno jest określić, który z nich jest najlepszych. My, jednak skupmy się tutaj na depilatorze – Philips Lumea.

Długotrwałe efekty

Został on stworzony razem z dermatologami, dlatego zapewnia niezwykle wysokie efekty. Pozwala na utrzymanie gładkiej skóry nawet do 6 miesięcy. Warto, jednak zwrócić uwagę na to, że jest to liczba uzależniona od wielu czynników. Przede wszystkim od tego czy zabiegi wykonujemy regularnie oraz w dużej mierze od naszych uwarunkowań genetycznych. Jak zatem wygląda sam proces depilacji? W pierwszej kolejności musimy pozbyć się włosków. Możemy to zrobić przy użyciu depilatora, ale też golarki czy wosku. To zależy od nas samych. Zanim zaczniemy używać depilatora warto włączyć czujnik SmartSkin. Pomoże to w tym, aby wszystko zostało wykonane jak najlepiej. Konkretnie czujnik ten wybiera odpowiednie ustawienie intensywności w zależności od odcienia naszej skóry, dlatego jego aktywacja może znacząco wpłynąć na efekty całego zabiegu. Po uruchomieniu czujnika musimy potwierdzić, że chcemy rozpocząć używanie depilatora.

Kluczowy dobór odpowiedniej nasadki

W zależności od tego gdzie przeprowadzamy depilację warto używać odpowiedniej nasadki. W przypadku większych powierzchni na ciele zalecana jest duża, wklęsła nasadka. Wpłynie to nie tylko na komfort, ale także efekt całego zabiegu. Poprzez impulsy światła na odpowiednim poziomie włosy przy samych cebulkach nie będą odrastać. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak tylko poruszanie depilatorem w owłosionych miejscach. Szacuje się, że 2 łyski powinniśmy przeznaczyć ok. 9 min. Oprócz klasycznych nasadek, mamy również taką do twarzy. Charakteryzuje się mniejszym okienkiem oraz dodatkowym filtrem czerwonym, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla delikatnej skóry twarzy. Ważne, aby używać jej tylko i wyłącznie poniżej kości policzkowych. Według zapewnień producenta możemy uzyskać efekt w postaci redukcji nawet 92% włosów już po zaledwie trzech zabiegach. Wspomnijmy po raz kolejny, że każdy organizm zareaguje na to indywidualnie i efekty mogą się różnić. Technologia zastosowana w tym depilatorze została przetestowana przez ponad 2000 kobiet przez co możemy mieć pewność, że wspomniane efekty to prawda. Został on oparty na profesjonalnej technologii Philips Lumea. Ważne jest jednak, aby zabiegi wykonywać regularnie. Zapewni nam to najlepsze efekty, a co za tym idzie cieszyć się gładkimi nogami przez naprawdę długi czas.